Księgarnia Morza

Uwaga, otwieramy Księgarnię Morza!

Mamy dla Was doskonałą wiadomość: od dzisiaj działa nowa, świeżutka, pachnąca drukiem, a – przede wszystkim – doskonale wyposażona KSIĘGARNIA MORZA.

Zapytacie może, co nas podkusiło do jej otwarcia? Przecież media od dawna grzmią, jak to czytelnictwo spada, ludzie gapią się w ekrany, i tak dalej, i tak dalej.

Pewnie jest w tym trochę racji – ale wiemy z dobrego źródła (a nawet BARDZO DOBREGO, bo są nim nasi Czytelnicy), że wśród ludzi morza sprawa wygląda zupełnie inaczej: czytamy dużo i chętnie, a czasami nawet – o zgrozo! – odwiedzamy tak egzotyczne miejsca, jak biblioteki.

Ponieważ jednak większość z nich ma dość ograniczone zasoby, a poza tym fajnie jest mieć ciekawą książkę na własność, postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i… tak właśnie powstała nasza księgarnia.

Co można w niej znaleźć? Bardzo dużo (a lista pozycji będzie na bieżąco uzupełniana). Są tam między innymi:

  • praktyczne poradniki, napisane przez starych wyjadaczy,
  • książki historyczne,
  • wspomnienia,
  • ciekawostki dla dużych i małych żeglarzy.

A to dopiero początek. Zaglądajcie tam często – nie tylko, kiedy szukacie czegoś dla siebie: w końcu książka to doskonały prezent dla kogoś, kto podziela Wasza pasję do morza (albo wręcz przeciwnie – wcale jej nie rozumie, a zależy Wam, żeby połknął bakcyla i wyszedł w ten sposób na ludzi). Serdecznie zapraszamy!

Tagged , , , , , ,